Szokujące zdarzenie w Forlì: pijany Polak wkrada się do obcego domu i molestuje seksualnie niepełnosprawnego chłopca

Szokujące i wzbudzające wiele kontrowersji zdarzenie podają w dniu dzisiejszym główne włoskie media: w nocy z 30 na 31 grudnia w Forlì pijany Polak wkradł się do mieszkania, następnie udał się do pokoju 15 latka, rozebrał się do naga i wsunął do jego łóżka wykorzystując seksualnie niepełnosprawnego, autystycznego chłopca, który z racji swojej choroby nie był w stanie nawet wydawać  głosu w swojej obronie…

Z dochodzenia śledczych wynika, że około 2.30  pijany mężczyzna (stwierdzono, że miał ponad 2 promile alkoholu) wszedł do budynku, w którym, jak się okazało, wcześniej mieszkał, po czym siłą zdołał otworzyć drzwi wejściowe i wejść  do domu , w którym mieszkała 5 osobowa rodzina: rodzice i troje dzieci, w tym 15-letni chłopiec z autyzmem, niezdolny do porozumiewania się.

Następnie sprawca udał  się do pokoju nastolatka, gdzie doszło do czynu lubieżnego na nieletnim. Rodzice obudzili się po czasie słysząc dziwne dźwięki  dochodzące z łazienki po czym  wezwali policję. Funkcjonariusze zastali Polaka ubranego tylko w bieliznę swojej ofiary, natomiast niepełnosprawny chłopiec był kompletnie nagi.

W szpitalu w Forlì nie znaleziono śladów pełnego stosunku seksualnego u nastolatka, ale pewne ślady na jego ciele jak zaczerwienienia prowadzą śledczych do podejrzeń, że doszło do przemocy seksualnej. Okazało się, że sprawca był już znany policji, oskarżony m.in za znęcanie się i przemoc seksualną wobec swojej żony.

Tak więc 39-letni (niektóre media podają że miał 28 lat) Polak zamieszkały w Forlì został aresztowany pod zarzutem włamania i przemocy seksualnej na nieletnim.

Korespondencja: Aneta Malinowska,  autorka stron 
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *