Kongres 60 Milionów – Globalny Zjazd Polonii

W roku 2019 zorganizowano sześć spotkań “Kongresu 60 MilionówGlobalnego Zjazdu Polonii” w sześciu różnych miastach, w czterech państwach, na dwóch kontynentach.

O prężności inicjatywy jaką jest „Kongres 60 Milionów” świadczy fakt, że w roku 2020 zaplanowanych jest aż osiem edycji wydarzenia. Druga edycja 2020 roku będzie miała miejsce w Mediolanie w dniach 27-29 lutego. Edycja ta została objęta honorowym patronatem Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Rzymie.

Pierwszego dnia Kongresu zaplanowano panele dyskusyjne, podczas których poruszone zostaną tematy polskiej gospodarki, współpracy polsko-włoskiej, cyfryzacji i cyberryzyka, odpoczynku, zdrowia i edukacji, a także odpowiemy na pytanie czego polski przemysł beauty może nauczyć się od Włochów. Wszystkie te dyskusje odbędą się w siedzibie Leonardo Helicopters w Verigate gdzie jedną z atrakcji będzie prezentacja helikopterów.

Kolejnego dnia wydarzenia odbędzie się spotkanie z władzami Regionu Lombardia, a także zwiedzanie Mediolanu. Podczas mediolańskiej edycji, pierwszy raz w historii Kongresu odbędą się zawody narciarskie o Puchar 60 Milionów.

Bilety na Kongres 60 Milionów w Mediolanie dostępne tutaj: link
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *