Confindustria Est Europe Roadshow – spotkanie w Bari

5 lutego 2020 r. w Bari odbyło się spotkanie w ramach  Confindustria Est Europe Roadshow.

Celem spotkania przedstawicieli biznesu z 11 krajów Europy Środkowo-Wschodniej z przedsiębiorcami Bari i BAT (Barletta-Andria-Trani) było przedstawienie możliwości współpracy. Zaproszono przedstawicieli z Polski oraz Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Macedonii, Czarnogóry, Rumunii, Serbii i Ukrainy.  

Przedsiębiorcom w Apulii  zaprezentowane zostały możliwości oferowane przez duży rynek, który rośnie średnio o 3,8% rocznie i który  zamieszkuje ponad 134 milionów mieszkańców.

Odbyły  się również dwustronne spotkania przedsiębiorców włoskich  i przedstawicieli  stowarzyszeń biznesowych z Italii z  zaproszonymi gośćmi.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Sergio Fontana, prezes Confindustria Bari-Bat,  Luca Serena, prezes Confindustria Est Europe,  Rocco Ferri, Project Manager for Confindustria Est Europe  czy  Alessandro Paoli,  z Unicredit  

Więcej informacji na stronie: www.confindustria.babt.it

Korespondencja: Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt [email protected]

Projekt jest finansowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *