Konkurs: Jan Paweł II w życiu naszej rodziny

Zachęcamy wszystkie polskojęzyczne dzieci i młodzież wraz z rodzinami, mieszkające na terenie Włoch do udziału w rodzinnym konkursie ” Jan Paweł II w życiu naszej rodziny”.


Organizatorami konkursu są:

Szkoła Polska w Rzymie wraz z partnerami: Wydziałem Konsularnym Ambasady RP w Rzymie, Ośrodkiem Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą,
Mt,5,14 I Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Radą Rodziców przy Szkole Polskiej w Rzymie i Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka i Kultury Polskiej w Rzymie.

Konkurs organizowany jest w związku z jubileuszem 100-lecia urodzin Jana Pawła II. Adresowany jest do wszystkich polskojęzycznych dzieci i ich rodzin mieszkających we Włoszech. Każda rodzina może zgłosić do udziału w konkursie od 2 do 5 uczestników.


Konkurs jest trzyetapowy:
etap pierwszy – – filmowy
Do 10 maja czekamy na filmy, w którym  przedstawicie sylwetkę Jana Pawła II,    widzianą i “poznawaną” oczami dziecka i rodziny; ( szczegóły w regulaminie)
etap drugi od 14 do 15 maja 2020 r quiz w programie KAHOOT- sprawdzian wiedzy uczestników dotyczącej biografii Jana Pawła II
etap trzeci: 17 maja 2020 r. –  godz. 16.00  – konkurs wiedzy i umiejętności
przeprowadzony przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji podczas łączenia w czasie rzeczywistym w internecie, w formie familiady- teleturnieju.


Na finalistów i laureata konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Bony wartościowe ufundowane przez WK Ambasady RP w Rzymie dla finalistów nagrody rzeczowe – książki i albumy ufundowane przez Szkołę Polską w Rzymie, i Radę Rodziców:
         – nagroda główna – 1000 euro z przeznaczeniem na wycieczkę dla całej rodziny do Warszawy – ufundowana przez : Mt,5,14 I  Muzeum Jana Pawła II i Prymasa  Wyszyńskiego w Warszawie

Regulamin Konkursu i szczegóły organizacyjne:
Znajdziecie tutaj : 
https://docs.google.com/…/2PACX-1vQggF2yJ9WNmdtuf3vyzMV…/pub


Formularz zapisu tutaj: 
https://docs.google.com/…/1uiLFsbWQZCncr3XHg_1xKWrhA5J…/edit


Szczegóły znajdziecie również na stronie internetowej szkoły www.rzym.orpeg.

Zapraszamy do wspólnej zabawy
W imieniu Organizatorów:
Danuta Stryjak, Dyrektor Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Rzymie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *