Pierwsza Zdalna Światowa Olimpiada Szkół Polonijnych. „Razem globalnie na kwarantannie!”

Polska Szkoła SEN w Dublinie zaprasza serdecznie całą Polonię, szkoły, organizacje, pojedynczych Polonusów, dzieci, młodzież, dorosłych oraz przyjaciół z Polski do wspólnej zabawy.

Proponujemy Igrzyska Zdalne dla całego świata. Wszystkie konkurencje w trybie online w dniu 6 czerwca 2020 i wielką galę nagrodzonych, wirtualną i stacjonarną w drugiej połowie września 2020.

Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych odbędzie się w sobotę w sieci internetowej 6 czerwca 2020 roku z udziałem wszystkich chętnych szkół i zawodników z całego świata. Po zgłoszeniach, które przyjmujemy do 1 czerwca, dostaną Państwo linki przekierowujące do pokoi olimpijskich. Nic prostszego, jak tylko kliknąć w link i jesteście z nami! W każdym pokoju będzie czekał nauczyciel/trener, który zajmie się przeprowadzeniem konkurencji on-line.  Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej wielkiej polonijnej, wirtualnej zabawie! 

Dla zwycięzców bez względu na to skąd pochodzą i gdzie mieszkają na co dzień przewidziano atrakcyjne nagrody!

JEDYNYM WYMOGIEM BEZWZGLĘDNYM JEST POSIADANIE PRZEZ KAŻDEGO Z UCZESTNIKÓW KONTA MAILOWEGO GOOGLE, TZW. GMAILA.

Olimpiada odbędzie się w konkurencjach językowych, naukowych, sportowych i artystycznych. 

W olimpiadzie jest też wydzielony konkurs poetycko, literacko, aktorski, słynne „Wierszowisko”, organizowane przez Polską Macierz Szkolną w Wielkiej Brytanii. Wierszowisko posiada odrębny regulamin i swoje własne terminy realizacji i rozstrzygnięć.

Novum jest to, że uczestnicy mogą startować indywidualnie, także bez oficjalnego udziału ich szkoły. Wystarczy przekierować ten mail dalej o co gorąco Was prosimy, do rodziców, uczniów, znajomych, całej Polonii. Zawodnicy: dzieci i dorośli, mogą zgłaszać się do konkurencji olimpijskich bezpośrednio na adresy mailowe podane w każdym załączniku. Szkoły, które oficjalnie zgłoszą się do igrzysk, otrzymają od nas precyzyjną informację zwrotną o udziale swoich reprezentantów jeszcze przed rozpoczęciem olimpiady. 

Temat przewodni Pierwszej Zdalnej Światowej Olimpiady  to:  Razem globalnie na kwarantannie!

Zgłoszenia proszę wysyłać do dnia 1.06.2020 na adres mailowy:
[email protected]

nr kontaktowy +353 879525462
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 83 = 85