RODZINNE WARSZTATY GENEALOGICZNE. Zostań detektywem

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych międzypokoleniowych warsztatach genealogicznych dla rodzin. Zajęcia prowadzone będą przez Kingę Urbańską i Karolinę Szlęzak ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce.
   Warsztaty mają zwrócić uwagę na istotę poznania i zachowania historii rodzinnej, a także pokazania jak bardzo jest ona związana z historią lokalną. Wierzymy, że im więcej osób interesuje się swoją historią i gromadzi informacje na jej temat, tym lepiej dla ogólnej wiedzy. Ta wiedza pomaga zintegrować społeczności lokalne, zaktywizować seniorów, a także podtrzymać kontakt między pokoleniami. Do udziału zapraszamy całe rodziny – rodziców z dziećmi, dziadków z wnuczętami, a nawet rodziny wielopokoleniowe: dzieci z rodzicami i dziadkami. W trakcie zajęć rodzinne drużyny będą poznawały własne korzenie, ciekawostki na temat swoich przodków, a wynikiem tego będzie budowanie przez nich drzew genealogicznych.
   Program warsztatów obejmujący cykl dwóch spotkań dostępny na stronie internetowej Muzeum. Udział w wydarzeniu  jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

22-23 sierpnia | godz. 9:00 | Muzeum Emigracji w Gdyni | obowiązują zapisy | wstęp bezpłatny
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *