Muzyka na wejście na salę weselną, sprawdzone utwory

Jednym z dylematów, z jakim muszą się zmierzyć państwo młodzi, jest wybór utworu, który będzie im towarzyszył podczas wejścia na salę. Najczęściej nowożeńcy decydują się na ich ulubioną melodię lub piosenkę, przy której się poznali bądź po raz pierwszy ze sobą zatańczyli. To niezwykle wzruszająca chwila, pełna pięknych wspomnień i radości.

Jaką muzykę na wejście na salę weselną wybrać?

Wybór odpowiedniej melodii, dźwięcznie prowadzącej nowożeńców na salę weselną, zależy oczywiście od młodej pary. Nie muszą to być romantyczne, melancholijne kompozycje. Równie dobrze można wybrać bardziej żywą, wesołą, a nawet zabawną ścieżkę dźwiękową, która wprawi uczestników wesela w szampański nastrój i zachęci ich do tańca aż do białego rana. Bardzo często ta kwestia jest oddawana w ręce orkiestry, która przygrywa świeżo upieczonym małżonkom, a także wszystkim gościom weselnym wesołe, tradycyjne przyśpiewki na akordeonie, tamburynie i gitarze.

Jednak coraz częściej państwo młodzi dokładają wszelkich starań, aby każdy detal ich zabawy weselnej był osobiście przez nich dopracowany. Dlatego też mogą oni zdecydować się na widowiskowe i eleganckie wejście przy akompaniamencie skrzypiec lub wiolonczeli. Jest to niezwykle gustowne i stylowe doświadczenie, wprawiające wszystkich w nieco bardziej podniosły nastrój. Takie wrażenia nosi się w sercu przez długi czas. Warto więc wynająć profesjonalnych artystów, którzy zadbają o piękną oprawę muzyczną podczas wejścia nowożeńców na salę weselną. Goście będą zachwyceni, rodzice i dziadkowie wzruszeni, a para młoda szczęśliwa.

Propozycje utworów na wejście pary młodej na salę weselną

Jaką piosenkę wybrać? Tradycyjną, z lat 80., współczesny pop, czy może lepiej postawić na ponadczasową klasykę? Pomysłów i rozwiązań jest wiele. Najczęściej państwo młodzi wybierają

  • Kool&Gang – Celebration,
  • Black Eyed Peas – Let’s get it started,
  • Avicii – Levels,
  • Queen – We will rock you,
  • Coldplay – Viva la Vida,
  • piosenkę przewodnią z filmu „Piraci z Karaibów”,
  • marsz imperialny lub piosenkę przewodnią z filmu „Gwiezdne wojny”,
  • Pharrell Williams – Happy,
  • Pink – Raise your glass, – RAISE YOUR GLASS
  • Beyonce&Jay-Z –Crazy in love.

Są to wesołe i niebanalne utwory, które wprowadzą państwa młodych, jak również wszystkich gości weselnych w szampański nastrój i będą stanowić doskonały wstęp do późniejszej zabawy tanecznej na parkiecie. A jeśli nowożeńcy zdecydowali się klasyczne, miłosne i nieco stonowane melodie, mogą pokusić się o wykorzystanie: „Love Story” – Francis Lai, „Te amo” – Franco de Vita, „Somebody to Love” – Queen, „I will always love you” – Whitney Houston, „Por ti volaré” – Andrea Bocelli czy „Mi buen amor” – Gloria Estefan. Dźwięki te są naprawdę wzruszające i w pełni oddają wielką miłość między dwojgiem ludzi. Warto dołożyć wszelkich starań, aby z pozoru zwykłe wejście na salę weselną, było widowiskowym i niezapomnianym doświadczeniem wszystkich gości weselnych, a przede wszystkim rozpoczynających nowy etap życia nowożeńców.

SILENTY, ciche pokazy fajerwerków z muzyką – sprawdź.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *