Nieodpłatne konsultacje online z psychopedagogiem

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną we Włoszech Konsulat Generalny RP w Mediolanie wznawia spotkania on-line z psychopedagogiem, mające na celu wspieranie i wzmacnianie potencjału osób tymczasowo znajdujących się w trudnej sytuacji oraz radzenie sobie z sytuacjami wynikającymi bezpośrednio z kryzysu związanego z koronawirusem. Konsultacje skierowane są do osób dorosłych zamieszkałych we Włoszech.

W ramach tego kontaktu mogą Państwo otrzymać wsparcie dotyczące: 

·         trudności i problemów wynikających i będących konsekwencjami okresu pandemii koronawirusowej, np. Izolacji społecznej, dystansu fizycznego, obaw o zdrowie, etc.

·         radzenia sobie z codziennymi sprawami, które w związku z pandemią mogą powodować nadmierny stres oraz negatywne odczucia,

·         odkrywania możliwych rozwiązań problemów zaistniałych w tym trudnym okresie, również tych związanych z pracą zawodową,

·         trudności, wątpliwości czy niepowodzeń w relacjach, również w odniesieniu do współpracowników oraz osób pochodzących z innego obszaru kulturowego,

·         wątpliwości związanych z relacjami z dziećmi oraz ich reakcjami na np. zdalne nauczanie, izolację, wychowywanie w nieco odmiennym od rodzica systemie wartości kulturowych,

·         wsparcia w podejmowaniu decyzji,

·         trudności w realizowaniu celów osobistych, również w czasie pobytu za granicą.

Nieodpłatne konsultacje internetowe będą prowadzone przez Panią Grażynę Ścisłowską, psychopedagog, counselor i Coach Strategiczny, od 20 lat mieszkającą i pracującą we Włoszech. Spotkania będą odbywały się na bezpiecznej platformie on-line (zindywidualizowanej dla każdej osoby).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres: [email protected]  

Terminy konsultacji będą ustalane indywidualnie z osobami zainteresowanymi. Po zapisaniu się otrzymają Państwo mail zwrotny z informacjami i instrukcjami dostępu do platformy oraz indywidulną godziną spotkania. W ramach projektu osoba zainteresowana będzie mogła skorzystać z dwóch bezpłatnych spotkań.

Prowadząca konsultacje:

Nazywam się Grażyna Ścisłowska, mieszkam w Mediolanie od 20 lat, ale poza Polską już od lat 30. Mieszkałam i pracowałam również w Holandii i Kanadzie.

Jestem psychopedagogiem, kształciłam się na Uniwersytetach w Warszawie oraz w Nijmegen, w Holandii. Posiadam kanadyjskie i włoskie certyfikaty z dziedziny doradztwa Counseling. Jestem certyfikowanym coachem w nurcie Strategicznego rozwiązywania problemów® wg. modelu Giorgia Nardone. Wiem z doświadczenia z jakimi problemami borykają się Polacy mieszkający poza krajem i w jaki sposób te problemy mogą być dodatkowym obciążeniem.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *