Bolonia Moda – białe sneakers hitem sezonu

To już drugie z rzędu wydarzenie „La moda è  protagonista”, kiedy moda wychodzi na ulice miasta Bolonii.

W ostatnią niedzielę na głównych placach miasta można było podziwiać pokaz mody. Wydarzenie nie było zapowiedziane ze względu na bezpieczeństwo w zwiazku z pandemią, dlatego też wzbudziło ciekawość przechodniów. Pokaz był zorganizowany między innymi przez właścicielkę ekskluzywnego  butiku vintage w Bolonii  -Silvię Fini , agenzję modelek ,,La fotomodella Italiana” oraz ,,Flatline Group Fascion”.

Silvia Fini jest osobowością bardzo znaną w Bolonii, często brała udział w wielu pokazach mody, a jej butik oferuje  przede wszystkim wyszukane, pojedyncze egzemplarze odzieży, butów oraz biżuteri vintage. To jedyny taki sklep w Bolonii , Silvia jest ekspertem w tej dziedzinie a jej kolekcja jest naprawdę zachwycająca. 4 lata temu miałam także okazję uczestniczyć w pokazie mody jako modelka https://www.polacywewloszech.com/2017/06/09/pokaz-mody-vintage-podczas-wyscigow-konnych-w-bolonii/

Zauważcie, że na kilku zdjęciach modelki mają białe trampki …. Niektórzy panowie nie bedą może zachwyceni, ale panie na pewno tak, nie ma to jak wygoda! We Włoszech w tym sezonie białe trampki są hitem damskiej mody. 

Korespondencja z Bolonii: Aneta Malinowska, – autorka stron https://arte-4-you.com/
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura

Od lewej: Aneta Malinowska i Silvia FiniDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *