Psychiatra online dostępny na haloDoctor.

Korzystanie z usług lekarskich jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesny serwis haloDoctor umożliwia konsultację online z wybranym lekarzem. 

Nie musisz pojawiać się w gabinecie lekarskim, aby otrzymać diagnozę. Umów wizytę online z wybranym specjalistą.

Jak to zrobić? Najpierw wybierz odpowiedniego lekarza. Kolejny krok to konsultacja lekarska. Należy wybrać jej termin i wypełnić formularz. Gdy wizyta zostanie opłacona, otrzymasz link do połączenia się z lekarzem online, który ma doświadczenie dzięki wieloletniej praktyce. 

Możesz przesłać lekarzowi swoją dokumentację medyczną. Historia choroby pacjenta pomoże mu dobrać odpowiednie leczenie. Kompetentny lekarz online będzie się sugerował wynikami badań pacjenta i przepisze odpowiednie leki. 

Profesjonalne podejście i zainteresowanie pacjentem – oto co wyróżnia lekarzy dostępnych w serwisie haloDoctor. Znajdziesz tam odpowiednią dla siebie placówkę i specjalistę, który skonsultuje twój przypadek. Konsultacje online mogą się odbywać o każdej dogodnej porze dnia i nocy, również w weekendy. Przebieg konsultacji jest różny, w zależności od specjalizacji danego lekarza. 

W ostatnim czasie coraz więcej osób korzysta z konsultacji online w sprawie depresji, zaburzeń snu, nerwicy czy anoreksji. Psychiatra online to szybka pomoc bez potrzeby wychodzenia z domu. Wizyty stacjonarne często wiążą się z brakiem intymności i skrępowaniem oraz długim czasem oczekiwania, dlatego konsultacje online są wygodniejsze.

Konsultacje lekarskie online.

Konsultacja online to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie dla pacjenta. Od razu jest widoczny najbliższy możliwy termin konsultacji z wybranym lekarzem. Nie musisz tracić czasu na dojazdy do placówek ani czekać w kolejce. Konsultacja lekarska powinna odbyć się kilka razy. Na początku, aby wystawić diagnozę oraz później, aby poinformować lekarza o stanie zdrowia.

Depresja – coraz częściej spotykany problem. Zdecyduj się na konsultację online.

Nic cię nie cieszy, czujesz smutek, masz zaburzenia snu i brakuje ci energii? To może być depresja. W takiej sytuacji nie zwlekaj z działaniem, pomocny może być psychiatra online

Konsultacje lekarskie, których udzieli, pozwolą ustalić, czy cierpisz na depresję. Trafna diagnoza na czas może całkowicie rozwiązać twój problem. Lekarz online poda ci jasne wyjaśnienia dotyczące tego, co mają robić pacjenci z depresją, aby poczuć się lepiej i wrócić do właściwego stanu zdrowia. Skorzystanie z konsultacji online to komfortowe i wygodne rozwiązanie.

W razie konieczności psychiatra może wystawić e-receptę i zwolnienie lekarskie. Konsultacje prowadzą wyłącznie doświadczeni lekarze, którzy potrafią postawić diagnozę, przeprowadzając szczegółowy wywiad.

Wygodne rozwiązanie, czyli e-recepta.

Bez konieczności wychodzenia z domu można otrzymać e recepty lub e zwolnienie lekarskie. Aby wszystko odbywało się sprawnie, e-recepta może być wysłana mailem lub SMS-em. Zamiast tradycyjnej papierowej recepty, otrzymasz 4-cyfrowy kod. W aptece należy go podać wraz z numerem PESEL, aby otrzymać przepisany lek. Można też zeskanować kod QR, który jest dostępny na recepcie w pliku PDF. Nie ma wtedy konieczności podawania numeru PESEL. Kodu można użyć w każdej aptece i wystawiają go wszyscy lekarze. Lekarz online decyduje o tym, czy wystawić receptę po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu.

Lekarz online może przedłużyć wcześniej wystawiane recepty dzięki temu, że ma wgląd do historii leczenia. Ważne jest również, aby pamiętać o tym, że dawkowanie i zalecenia co do stosowania leku można sprawdzić na Internetowym Koncie Pacjenta. 

Jeśli ktoś nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, może również otrzymać receptę online, ale bez refundacji. 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 5 = 2