Włochy: kina, teatry i koncerty otwarte na 100% publiczności

Zgodnie z nowymi rozporządzeniami rządowymi we Włoszech od poniedziałku 11 października 2021 w białej strefie kina, spektakle teatralne, koncerty, sale z muzyką na żywo, itp. będą mogły gościć 100 proc. publiczności zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Wstęp tylko z certyfikatem Green Pass.

Natomiast liczba osób w salach tanecznych, dyskotekach i klubach nie może przekraczać 75 procent maksymalnej dozwolonej liczby na zewnątrz i 50 procent w pomieszczeniach. W pomieszczeniach zamkniętych musi być zapewniona obecność systemów wentylacyjnych bez recyrkulacji powietrza.

Publiczność na stadionach i na imprezach sportowych dozwolona liczba osób nie może przekraczać 75 procent na zewnątrz i 60 procent w pomieszczeniach zamkniętych.

Korespondencja: Agnieszka B. Gorzkowska

Projekt jest finansowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *