„Polacy z Bolonii i okolic” obchodzą 8 urodziny

30 października odbyło się polskie spotkanie w Bolonii z okazji urodzin grupy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. To już 8 rocznica powstania naszej grupy! Urodziny zostały  połączone z Halloween i aby było ciekawiej zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami dla najlepszego przebierańca.

Gratulujemy naszym zwycięzcom za najciekawsze stroje, szczególnie za 1 miejsce dla  pani Joli nr.1! Dla zwycięzców przeznaczono małe upominki, a dla reszty  nagroda pocieszenia.

Szczególne podziękowania skierowane były do nowych pań z okolic Modeny, Ferrary i Monteveglio: Joli, Kasi, Marii, Klaudii i Aliny. Choć nie było nas aż tak wiele atmosfera była naprawdę  super. Kameralnie, rodzinnie, przyjaźnie, i co najważniejsze wesoło. Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu. Pozdrawiamy i do następnego!

Dla przypomnienia, grupa powstała dla potrzeb mieszkańców Bolonii i okolic, i nie jest to zwykła grupa ale grupa, która wyznaczyła sobie konkretne cele: integracja, informacja i wzajemna pomoc. Grupa została założona dla Polaków z Bolonii i okolic oraz Polaków, którzy odwiedzają Bolonię i okolice. Nasze motto to -Pomagajmy sobie , trzymajmy się razem gdyż na obcej ziemi czasami ciężko jest. ZMIEŃMY STEREOTYP- POLAK POLAKOWI WILKIEM NA POLAK POLAKOWI PRZYJACIELEM!

Korespondencja z Bolonii: Aneta Malinowska, autorka stron https://arte-4-you.com/
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *