Polscy śpiewacy operowi i muzycy wykonają znane utwory z muzyki klasycznej w Lugano-Paradiso na granicy z Como/Chiasso

Muzyka klasyczna rozbrzmiewa w Lugano Paradiso 06.11.2021 godz. 19:00 Na granicy z Como / Chiasso

Nowo powstały zespół AdiTom zaprasza na koncert „Best of Opera & Classic Music” w Sala Multiuso Via delle Scuole 21, 6900 Paradiso, Szwajcaria w sobotę 06 listopada o godzinie 19:00.

W związku z panującą sytuacją koroną, ilość biletów na koncerty jest obecnie ograniczona.

Dla czytelnikow portalu polacywewloszech.com organizatorzy przeznaczyli 10 wolnych miejsc. Prosimy o zgoszenia na email: [email protected]

W programie koncertów AdiTom znajdują się jedne z największych dzieł muzyki klasycznej. Koncertowicze mogą spodziewać się m.in. „Ave Maria” Percy’ego B. Kahna, dwóch tańców węgierskich J. Brahmsa czy Romansu po Albumublatt R. Wagnera.

Nie zabaknie arii S. Moniuszki!

Wśród innych atrakcji znajdą się „Schindler’s list Theme” J. Williamsa oraz słynna muzyka F. Chopina z filmu „Pianista”. Znane klasyki zostaną wykonane przez polskich śpiewaków i muzyków operowych. I tak Agnieszka Lewandowska (sopran), Natalia Cieślachowska (sopran) Eryk Lasota (tenor), Emilia Bernacka Głowala (pianistka), Cyprian Kohut (wiolonczela) i Anna Haar-Pióro (skrzypce) wystąpią w Lugano-Paradiso w dniu 06. 11.2021 (otwarcie drzwi) od godziny 18:00.

Informacje i bilety: www.aditom.ch

Tekst i zdjęcia nadesłali organizatorzy koncertu.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *