Książka pt. Rita Agnieszki Staszak i konkurs

W październiku tego roku opublikowaliśmy dla Was wywiad z p. Agnieszką Staszak, która napisała swoją pierwszą w życiu powieść, której  akcja toczy się we Włoszech. Jeśli jeszcze nie czytałeś tego artukułu, zajrzyj tutaj.

Czym zajmuje się w życiu młoda debiutantka?  Agnieszka Staszak jest szczęśliwą żoną oraz mamą 14-letniego Stacha.
Jest właścicielka salonu fryzjerskiego oraz dwóch barber shopów oraz  prezeską Fundacji „O Mały Włos” wspierają kobiety i dzieci, które trwale straciły włosy. Sama od dwudziestu sześciu lat walczy z chorobą. Jej fundacja obdarowuje podopiecznych perukami.

Pani Agnieszka Staszak, wielokrotnie włączała się w akcje na cele dobroczynne na rzecz ubogich. Inicjuje metamorfozy mam dzieci niepełnosprawnych, organizuje wigilię dla matek samotnie wychowujących dzieci, angażuję się we wspieranie lokalnych kobiet, które zmagają się z różnymi chorobami. Wspiera je finansowo oraz organizuje konkretną pomoc doraźną. Swoje gaże ze wszystkich wystąpień publicznych przekazuję na osoby potrzebujące.
Spełniła marzenie niepełnosprawnego chłopaka, który po metamorfozie zorganizowanej przez Panią Agnieszkę wziął udział w programie Top Model.


Pani Agnieszka jest osobą o wielkim sercu, jest bardzo wrażliwa a jej marzeniem jest,  aby wszystkie Kobiety w Polsce wspierały się wzajemnie.

Dziś do wygrania są jej 3 książki dla czytelniczek, które jako pierwsze odpowiedzą na następujące pytanie: 

Jak nazywa się największe jezioro we Włoszech?

UWAGA! Tym razem konkurs tylko na terenie Włoch. Wygrane książki wysyłamy tylko na włoski adres.

Prosimy pisać odpowiedzi TYLKO w komentarzach pod tym postem. Odpowiedzi na portalach społecznościowych nie będą uznawane.
6 thoughts on “Książka pt. Rita Agnieszki Staszak i konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 89 = 98