Wszystkie dzieci są nasze…Oskar i Bogdan na spotkaniu z Papieżem Franciszkiem podczas Audiencji na Placu Św. Piotra w Watykanie

Dwie dzielne matki: Matka-Polka Izolda i Matka-Ukrainka Katrin, mamy dwóch ciężko chorych synków Oskara i Bogdanka, walczących o życie i zdrowie od urodzenia w życiu codziennym. Oskar urodził się z wrodzoną wadą serca, skazany na hospicjum dziś po 6 operacjach na serce.Bogdanek z nieoperacyjnym złośliwym guzem mózgu. Obaj leczeni w Szpitalu Bambino Gesù w Rzymie szykują się do powrotu do Polski. Tymczasem dzisiaj przed wyjazdem jeszcze niecodzienne przeżycie – osobiste spotkanie z Papieżem Franciszkiem podczas Audiencji na Placu Św. Piotra w Watykanie… i pamiątkowe różańce od samego Papieża.

Wiara, miłość i nadzieja są im potrzebne na każdy kolejny dzień a wszelka pomoc i wsparcie liczą się wielokrotnie. #spotkaniapolonijne towarzyszyły dziś w tych pięknych momentach obu rodzinom dając siłę i otuchę w dalszej walce o zdrowie tych małych wojowników i organizując im to wspaniałe spotkanie z Ojcem Świętym.

Pomagajmy i wspierajmy na miarę naszych serc i możliwości. Na naszej stronie dostępny również darmowy ebook dla dzieci i rodzin przebywających w rzymskim Szpitalu „W miejscu, którym przyszło nam się znaleźć…”

Ebook do pobrania tutaj.

Tekst i zdjęcia: Urszula Golda
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *