Rzym: Zapisy na konferencję metodyczną skierowaną do nauczycieli polonijnych we Włoszech

Rada Oświaty Polonijnej we Włoszech zaprasza na konferencję metodyczną skierowaną do nauczycieli polonijnych we Włoszech, która odbędzie się w dniach od 24 do 26 czerwca 2022 r. w Rzymie, w Domu Polskim.

Zaplanowane warsztaty poprowadzą pracownicy Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą oraz autorki nowego programu nauczania dla szkół i przedszkoli polonijnych.

Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa okazja do ponownego spotkania się na żywo, przyczyni się do wymiany kolejnych cennych doświadczeń i pomoże w wypracowaniu nowych narzędzi oraz usprawnieniu naszej pracy w macierzystych placówkach.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zapisowego.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 5 czerwca br.

Link do formularza zapisu: https://forms.gle/LjDgCR4DZbY7pHmD6

Lub na stronie ROP

JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ W SZKOLE POLONIJNEJ? – WARSZTATY METODYCZNE W OPARCIU O NOWY PROGRAM NAUCZANIA DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ POLONIJNYCH WE WŁOSZECH jest organizowana przez Radę Oświaty Polonijnej we Włoszech przy współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą i współfinansowana przez Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie i Wydział Konsularny przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie ze środków MSZ przeznaczonych na realizację zadań w zakresie współpracy z Polonią i Polakami za Granicą.

Serdecznie zapraszamy!!!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.