Bari: IX Konferencja „Bezpieczeństwo, legalność i rozwój: dialog włosko-polski”

Pod patronatem medialnym naszego portalu Polacy we Włoszech i z udziałem Ewy Trzcińskiej, prezes Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech CAPI 17 czerwca w Palazzo del Prete w Bari odbędzie się IX edycja prestiżowego wydarzenia kulturalnego organizowanego przez Stowarzyszenie Apulia Onlus.

Po długiej przerwie spowodowanej przez Covid, sezon ważnych wydarzeń w Apulii rozpoczyna się od wzmocnienia kontaktów między Włochami a Polską, w szczególności pomiędzy dwoma stolicami regionów: Bari i Lublinem, poprzez organizowanie inicjatyw kulturalnych mających na celu upowszechnienie historii, tradycji i potencjału gospodarczego obu naszych krajów.

Przypominamy, że to właśnie w Bari na targach LEVANTE w 2019 roku, gdzie Polska Izba Biznesowa we Włoszech zorganizowała z partnerami FOCUS DAY POLONIA, został podpisany list intencyjny pomiędzy miastami Bari i Lublin, o czym pisaliśmy na naszych łamach m.in.

Pronti. Partenza. Fiera! Polski dzień na targach Levante w Bari – Polacy we Włoszech – wiadomości online (polacywewloszech.com)

Bari: Business Focus Polonia – obszerna relacja video z targów Fiera del Levante – Polacy we Włoszech – wiadomości online (polacywewloszech.com)

O inicjatywie, która uzyskała patronat prestiżowych gremiów i instytucji międzynarodowych i zgromadziła znakomitych prelegentów napiszemy relację już po jej zakończeniu.

Korespondencja Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *