Konkurs: Do wygrania książka Renaty Suchodolskiej pt. O matko! Czyli (nie zawsze poważna) instrukcja obsługi ciąży dla Przyszłych Rodziców

Niedawno na rynku wydawniczym pojawiła się książka Renaty Suchodolskiej pt. O matko! Czyli (nie zawsze poważna) instrukcja obsługi ciąży dla Przyszłych Rodziców.

Nasz portal Polacy we Włoszech objął patronat nad książką.

Książkę można przedpremierowo kupic na stronie samowydawcy.pl , a po premierze również na stronie autorki renatasuchodolska.com.

Wraz z autorką książki, Panią Renatą Suchodolską, ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 3 książki tej autorki.

UWAGA! Tym razem konkurs tylko na terenie Włoch. Wygrane książki wysyłamy tylko na włoski adres.

Prosimy pisać odpowiedzi TYLKO w komentarzach pod tym postem. Odpowiedzi na portalach społecznościowych nie będą uznawane.

Oto pytanie konkursowe:

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś otrzymać moją książkę?

Na odpowiedzi w komentarzach pod postem czekamy do soboty 19 listopada br. do godziny 24.00.

Trzech zwycięzców zostanie wyłonionych przez autorkę książki.

Wyniki konkursu ogłosimy 25 listopada br. na naszym portalu.

Renata Suchodolska – Z zawodu wiolonczelistka, co – biorąc pod uwagę przekonanie jej mamy, że słoń jej nadepnął na ucho – jest cudem. Zrządzeniem losu przewodnik turystyczny na Sardynii. Z pasji – pisarka. Jak dotąd do szuflady i na konkursy (na kilku zdobyła nagrody). Od dwunastu lat matka. Od siedmiu żona. Lubi chodzić po lesie, obserwować przyrodę, czytać, podróżować, jeździć na nartach, grać w tenisa, nie myśleć. Ma psa, trzy koty i fortepian. Uważa, że Bach jest kompozytorem wszechczasów.

„O Matko” jest jej pierwszą książką.
2 thoughts on “Konkurs: Do wygrania książka Renaty Suchodolskiej pt. O matko! Czyli (nie zawsze poważna) instrukcja obsługi ciąży dla Przyszłych Rodziców

 1. Barbara Rzepska

  Uwielbiam czytac ksiazki, a ta by byla kolejna do przeczytania a I tematyka wydaje mi sie bardzo interesujaca

  Reply
 2. Karolina

  Pani Renato,
  jestem młodą kobietą, która za kilka lat pragnie zostać mamą. Jest to od zawsze moje marzenie (teraz jestem mamą dla dwóch adoptowanych kotek, które mam nadzieję, że będą starszymi dobrymi siostrami) ale i … trochę się tego boję, dlatego Pani książka jest jakby dla mnie pisana.
  Byłam szczęśliwa móc ją dostać z Pani autografem, jakby na szczęście

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *