Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy, to może to zrobić fotografujący.”

Kilka słów o mnie: mam na imię Wojtek i od ponad 20 lat zajmuje się fotografią, w tym od 8 lat profesjonalnie. Wszystkich zasad fotografii nauczył mnie mój ojciec i stało się to moją wielką pasją. Już jako uczeń podstawówki robiłem zdjęcia ze szkolnych wycieczek. Po śmierci taty nadal doskonaliłem swoje umiejętności i poznawałem nowe techniki. Zaczynałem od fotografii analogowej, ale dopiero fotografia cyfrowa i możliwości, jakie oferuje,  pozwoliła mi rozwinąć przysłowiowe skrzydła. 

Przez ostatnie 16 lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii i prowadziłem tam własne studio fotograficzne, ale różne są koleje losu… Miłość sprawiła, że moje życie całkowicie się zmieniło. Obecnie mieszkam w Arezzo, gdzie oczarowało mnie piękno malowniczej Toskanii. To niesamowicie inspirujące miejsce i jestem tu bardzo szczęśliwy. 

W życiu piękne są tylko chwile”, zaś momenty naszego życia są ulotne, krótkie, ale razem tworzą piękną historię. Ta zaś układa się w jedną całość i tworzy cudowne wspomnienia, ja — mogę je dla Was na zawsze utrwalić na zdjęciach. Od zawsze fascynowali mnie ludzie w różnych życiowych sytuacjach, ich emocje i zachowania. Ogromną satysfakcję daje mi ukazywanie tych wszystkich uczuć i reakcji – na moich zdjęciach.

Lubię fotografować portrety — pokazywać ludzkie twarze, starając się uchwycić ich wyjątkowość.

Slogan producentów sprzętu: „Ty naciśnij guzik, my zrobimy resztę” jest złudny i nieprawdziwy. Muszę nacisnąć spust w migawki w chwili najlepszej dla mojego pomysłu. Tworząc profesjonalne zdjęcie — w  ułamku sekundy podejmuję mnóstwo decyzji, które bezpośrednio wpływają na to, jak dobry będzie kadr. Wiem, że na początku zdaje się to być nie do końca zrozumiałe, ale pozostając na dłużej z fotografią i wnikając głębiej w jej arkana, można dostrzec, jak odpowiednie światło podnosi rangę oraz znaczenie świetnych ujęć.

Profesjonalne zaplecze sprzętowe pozwala mi pracować w każdych warunkach. Być może nie mieszkam blisko Ciebie, ale dojadę w każde miejsce na terenie Włoch.

Wszystkie szczegóły, możemy omówić pisemnie, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Serdecznie zapraszam do siebie na sesje fotograficzne w cenach dostępnych dla każdego.

Przykłady moich prac są na mojej stronie Facebooka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100048064277111

oraz na moim Instagramie: moonwalker6785

Kontakt: Wojciech Kurdek – e-mail [email protected] tel. (+39) 331 3360896
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *