I Forum Kobiet – wydarzenie, które nasz portal objął patronatem razem z Polską Izbą Biznesową
we Włoszech

24 marca w Łodzi odbyło się wyjątkowe spotkanie – I Forum Kobiet. Patronat honorowy nad spotkaniem roztoczył Parlament Europejski, a udział w nim wzięły kobiety, które dbają o swój rozwój. W gościnnej Auli Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi spotkali się ci ( tak – byli też panowie), na których ważne są inspirujące i motywujące debaty a po nich tak potrzebny networking.

Zdjęcie EKK

Organizatorka projektu, prezes zarządu Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, wydawca i redaktor naczelna magazynów lifestylowych, Ilona Adamska co zapowiadała, to zrealizowała:

Program naszego wydarzenia dotyczyć będzie takich zagadnień jak: mobbing w pracy, wypalenie zawodowe, depresja czy wreszcie hejt w biznesie. Problemy te dotyczą coraz szerszego grona osób, nadszedł zatem czas, by przyjrzeć się tym groźnym przeciwnikom i wreszcie im się przeciwstawić. Wierzę, że możemy tego dokonać wspólnie, dzięki spotkaniom takim jak nasze Forum.

Agnieszka Gorzkowska, Ewa Trzcińska i Ilona Adamska na I FORUM KOBIET
Uczestnicy Forum, zdjęcie EKK

Wszystkie panele były wyjątkowo interesujące i nagradzane gromkimi brawami. Italię i nasz portal reprezentowała Polska Izba Biznesowa we Włoszech. Ewa Trzcińska, prezes CAPI PIBW i nasza korespondentka była gościem honorowym i wzięła udział w panelu poświęconym wypaleniu zawodowym:

To jedna z takich inicjatyw, gdzie biorę udział z ogromna przyjemnością. Nie tylko uczę się czegoś nowego czy mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, ale też nabieram dobrej energii, która zostaje ze mną na długo – powiedziała tuż po zakończeniu eventu Ewa Trzcińska, dodatkowo nagrodzona przez organizatorów jako INSPIRATORKA ROKU 2023.

Ewa Trzcińska w panelu o wypaleniu zawodowym
Ewa Trzcińska w panelu o wypaleniu zawodowym

Agnieszka Gorzkowska, wiceprezes PIBW CAPI wzięła udział w debacie poświęconej bardzo trudnemu problemowi jakim jest mobbing.

Panel poświęcony hejtowi, zdjęcie EKKB
Panel poświęcony hejtowi, zdjęcie EKKB
Agnieszka Gorzkowska mówi o problemach mobbingu w pracy

I Forum Kobiet to była również znakomita okazja do spotkania wyjątkowych osobowości ze świata show-biznesu: Dominiki Gawędy, Pawła Rurak- Sokala z zespołu Blue Cafe i menadżerki grupy, Kamili Sowińskiej. Obecność muzyków jest nieprzypadkowa – frontman i wokalistka oraz menadżerka Blue Cafe wspierają kampanię “Nie hejtuję – motywuję”.

Monika Richardson i Blue Caffe

Przedstawiciele Blue Cafe wystąpili w odrębnym panelu dyskusyjnym zatytułowanym: „Muzyka z pasją. Nasza droga do sukcesu”, gdzie opowiadali o najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych momentach w karierze zespołu.

Monika Richardson i Blue Caffe, zdjęcie EKKB

O randze wydarzenia najlepiej świadczy fakt, że na mocy decyzji przewodniczącej Roberty Metsoli, Parlament Europejski objął Forum swym patronatem. Parlament wspiera kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, szczególnie kładąc nacisk problematykę hejtu w biznesie. Dochód ze sprzedaży biletów został przeznaczony na nowo otwarty Dom dla Bezdomnych “Betania” w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 17.

Ilona Adamska, pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia zapowiada kolejne Forum, które ma odbyć się we wrześniu.

Ewa Trzcińska z nagrodą INSPIRATORKA ROKU 2023
Inspiratorzy Roku i Ilona Adamska, zdjęcie EKKB
Inspiratorki Roku
Uczestnicy Kongresu, zdjęcie EKKB

.

Korespondencja Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *