10. lecie grupy Polacy z Bolonii i okolic

To już 10 lat jak istnieje nasza  grupa na Facebooku, która świetnie działa i organizuje systematyczne spotkania.

Grupa integracyjno- informacyjna działa dzięki zaangażowaniu nie tylko administratorów, ale również dzięki aktywnym osobom w tej grupie, którym serdecznie dziękujemy! Oto mała relacja z wieczoru z dnia 04.11.2023:

Było nas sporo i mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej.

.

.

.

.

.

,,W imieniu wszystkich administratorów grupy DZIĘKUJEMY Wam ZA TE WSPANIAŁE CHWILE . 10 LAT NASZEJ GRUPY UCZCILIŚMY NA WESOŁO.

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA EKIPY WSPOMAGAJĄCEJ Anety, Asi, Doroty, Aldony i dla Moniki za przygotowanie wspaniałego biało -czerwonego tortu.

.

.

.

Podziękowania również dla portalu Polacy we Włoszech za ufundowanie prezentów dla miss i mistera wieczoru oraz dla Danuty Trzaskowskiej za ufundowanie prezentów dla vicemiss i vicemister. 

BYŁO NAS SPORO, W TYM DUŻO ŚMIECHU, ZABAWY, POLSKICH PRZEKĄSEK, POLSKIEJ MUZYKI I przytupanców. Przyjechaliście z różnych stron: Imoli, MODENY, Molinelli, Rimini. Zostały zawiązane NOWE ZNAJOMOŚCI. Była to INTEGRACJA na całego, nie ma to jak spotkać się w swojskich klimatach. Pomimo dużej grupy obyło się bez żadnych nieprzewidywalnych sytuacji. Była gitara, śmiech, muzyka i zabawa.

.

.

Jesteście wspaniali! Do następnego!,,

Administratorzy grupy: Sylwia Wolan, Aleksander Strzelecki i Aneta Malinowska

Korespondencja Aneta Malinowska, autorka stron 
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura

Fotografie Aleksander Strzelecki i Aneta Malinowska
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *