Polska grupa na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Ulicznej w Ferrarze

W dniach od 22 sierpnia do 1 września 2013 na ulicach i placach Ferrary odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ulicznej – Ferrara Buskers Festival.

Pośród ponad 200 wykonawców przybyłych na imprezę  do Ferrary z całego świata wystąpi także polska grupa MELODYNE TRIO z Wrocławia.

Zespół prezentuje mieszankę różnych stylów muzyki:  smooth jazz, swing, ethno, reggae, folk, bossanova… W repertuarze przewijają się min. piosenki Boba Marleya, Elly Fitzgerald, Luisa Armstronga, czy Johna Lennona… Naprawdę warto posłuchać!
3 thoughts on “Polska grupa na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Ulicznej w Ferrarze

 1. Melodyne Trio

  Serdecznie dziękujemy Państwu za podkreślenie naszej obecności na Ferrara Busker Festival. Dopiero odnalazłam Państwa wpis i szczerze się wzruszyłam. Na naszych wystepach pojawiło się sporo polaków i było to dla nas niezmiernie miłe i ważne. Bardzo żałujemy, że Wrocław nie chciał nas wesprzeć w naszych działaniach w jakikolwiek sposób i tym bardziej doceniamy Państwa wkład w promowanie naszego uczestnictwa w festiwalu jako jedynej grupy z Polski.

  Z poważaniem
  Aleksandra Osiecka
  Melodyne Trio

  Reply
  1. Polacy we Wloszech Post author

   Bardzo nam miło, z przyjemnością kibicujemy naszym rodakom na występach we Włoszech. Nie wszystkie jednak takie informacje docierają do nas na czas. Tak więc gdybyście Państwo przewidywali następne występy we Włoszech, bardzo prosimy o mail. I gratulujemy, przepiękna muzyka, wspaniałe wykonanie! Pozdrawiamy serdecznie. Redakcja

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *