Otwarcie roku szkolnego 2018/2019 w Ankonie. Zapraszamy do polonijnej SZKOŁY ANDERS.

Po kilku lekcjach próbnych, które odbyły się wiosną 2018 roku, pełną parą ruszają zajęcia z języka polskiego dla dzieci i młodzieży z Ankony oraz okolic.

Dnia 22 września 2018, o godzinie 17.00 Szkoła ANDERS czeka na polsko-włoskie rodziny przy Via San Martino, 21/C. Na początku odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjno-informacyjne. Następnie uczniowie w wieku od 4 do 17 lat wezmą udział w lekcji.

 

Przedstawiony zostanie kalendarz spotkań (dwie soboty w miesiącu), jak i metody nauczania dzieci dwujęzycznych. Nauczyciele już dziś szykują materiały do kolejnych zajęć z:

– języka polskiego

– tradycji,

– kultury,

– geografii,

– historii.

Warto przyjść, zapoznać się z kadrą i warunkami uczęszczania na zajęcia.

Podręczniki i materiały udostępnia szkoła wszystkim tym, którzy zapiszą się osobiście podczas spotkania, jak i tym, którzy wypełnią formularz zapisowy on line.

Więcej informacji można zasięgnąć na stronie facebook Szkoły Anders w Ankonie, jak i na stronie internetowej. Telefon kontaktowy to 334 615 7840

Już w październiku wznowiony zostanie kurs języka polskiego dla dorosłych ANDERS LAB. Wszystkich zainteresowanych również zapraszamy na spotkanie lub o pozostawienie wiadomości na stronie internetowej. Można poczytać o nas na stronie facebook Anders Lab

 


News in italiano qui.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *