Powiedzieli o Włoszech: Anna Mora

Włochy dla mnie to najlepszy prezent urodzinowy!
Pyszne dania, przytulne małe miasteczka.
Niesamowita włoska kuchnia! Jestem poprostu uzależniona! Zabytkowa architektura, kontrastowa natura, ciepłe morze i sloneczni ludzie.

 

Anna Mora – urodziła się i wyrosła w Wilnie. Polskiego pochodzenia. Autorka i wykonawca piosenek, aktorka, reżyser, laureatka konkursu Tonna Awards 2016 za najlepszą piosenkarkę Państw Bałtyckich. Uczestniczka programów telewizycjnych w Polsce, Szwecji, Rosji i na Litwie. Lauretka polonijnego festiwalu polskiej piosenki w Opolu 2018.

W tym roku wychodzi płyta solowa Anny, pod nazwą „Skaitei mane…”, która zawiera piosenki w trzech językach: litewskim, polskim i rosyjskim.
One thought on “Powiedzieli o Włoszech: Anna Mora

  1. Halina Rosa

    Kiedy wracam myślami do Włoch, przypominają mi się kawiarenki z najlepszą kawą na świecie i wczesne poranki z chrupiącym croissantem. W Rzymie spoglądasz na kawał historii, patrząc na cudowną architekturę czułam ten ogromny upływ czasu. W Watykanie byłam trzy razy, swój początek kariery złożyłam u grobu św.Jana Pawła II, przy drugiej wizycie miałm już owoce swojego talentu na siebie w postaci szalu z własnym designem i kilku sukcesów w branży polskiego showbiznewsu. Dla nas górali, polaków to drugi dom i duma. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *