Gemona del Friuli: Prośba o pomoc dla Pana Artura, który mieszka w uszkodzonej ciężarówce i nie może wrócić do Polski

Pan Artur jest kierowcą zawodowym. W środę 18 marca miał wypadek w rejonie Lombardi (Bergamo). Uszkodzeniu uległ jego pojazd. Dalsza droga powrotna do Polski jest niemożliwa. Pan Artur mieszka w uszkodzonym pojeździe.

Nie może opuszczać pojazdu, gdyż w rejonie panuje kwarantanna. Miał przeprowadzony test na obecność koronawirusa, który wyszedł negatywny.

Potrzebna jest pomoc dla Pana Artura w postaci jedzenia, ubrania.

Poniżej numer kontaktowy i adres gdzie Pan Artur mieszka w aucie:

Officina del Diesel

33013 Gemona del Friuli (Friuli Wenecja Euganejska)

via Campagnola 46

+48 695713113

O pomoc zwróciła się Rodzina Pana Artura mieszkająca w Polsce.

NOTA OD REDAKCJI z dnia 23.03.2020

Dzięki okazanemu sercu i wielkiej pomocy od strony Rodaków Pan Artur wrócił do kraju. Redakcja dziękuje za pozytywne przyjęcie apelu przez Czytelników.
6 thoughts on “Gemona del Friuli: Prośba o pomoc dla Pana Artura, który mieszka w uszkodzonej ciężarówce i nie może wrócić do Polski

 1. Obserwator0007

  Dziwne to jest. Czyżby pan Artur chciał przytulić konkretną kasę za kurs a tutaj nóżka się powinęła ? Jak można jechać w drogę nie mając zabezpieczenia finansowego na własne potrzeby ??? A co dopiero ubrania ??? Rejon ten już bardzo dawno został uznany jako teren o największym zagrożeniu koronowirusem. I po co było tam jechać ??? A skoro miał test negatywny to po co kwarantanna ??? A gdzie jego firma i co robi w tej sprawie ??? Dziwne to wszystko.

  Reply
 2. jaro

  gdzie właściciel firmy jakiś pewnie dziad trans nie wyobrażam sobie zostawić tak swojego kierpowcy. moż e podajcie nazwę firmy raz dwa bedzie we włoszech

  Reply
 3. www.transportowcy.com.

  od tego jest Assistance, wiem trochę kosztuje ale raz na jakiś czas dupę ratuje..polecam sam przez 10 lat prowadzenia firmy tylko 1 raz skorzystałem i to wtedy naprawdę człowiek jest w czarnej d.

  ..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.