Koronawirus we Włoszech: Konsulatacje online z polskim psychopedagogiem

W związku z trwającą kwarantanną wynikającą z aktualnej sytuacji epidemiologicznej we Włoszech Konsulat Generalny RP w Mediolanie proponuje Państwu spotkania on-line, mające na celu wspieranie i wzmacnianie potencjału osób tymczasowo znajdujących się w trudnej sytuacji oraz radzenie sobie z sytuacjami wynikającymi bezpośrednio z kryzysu związanego z koronawirusem.

W ramach tego kontaktu mogą Państwo otrzymać wsparcie dotyczące:

·         kwestii związanych bezpośrednio z izolacją i kwarantanną,

·         radzenia sobie z codziennymi sytuacjami, które w tym momencie mogą powodować, nadmierny stres oraz negatywne odczucia,

·         odkrywania możliwych rozwiązań problemów zaistniałych w tym trudnym okresie,

·         wsparcia w podejmowaniu decyzji,

·         poprawiania relacji interpersonalnych.

Nieodpłatne konsultacje internetowe będą prowadzone przez Panią Grażynę Ścisłowską, psychopedagog, counselor i Coach Strategiczny, od 20 lat mieszkającą i pracującą we Włoszech. Spotkania będą odbywały się na bezpiecznej platformie on-line (zindywidualizowanej dla każdej osoby).

Pierwsze konsultacje odbędą się w czwartek, 2 kwietnia 2020 r. w godzinach od 14 do 18, kolejne odbędą się 7 i 9 kwietnia br. Można zapisywać się na nie wysyłając maila na adres: [email protected]

Po zapisaniu się otrzymają Państwo mail zwrotny z informacjami i instrukcjami dostępu do platformy oraz indywidulną godziną spotkania.

Grażyna Ścisłowska – z wykształcenia psychopedagog, absolwentka wyższych uczelni w Polsce i w Holandii. Pracuje zawodowo jako Coach Strategiczny i counselor, prowadzi szkolenia, jest konsultantem we Włoszech i w Polsce. W swojej pracy wykorzystuje z dużą skutecznością m.in. techniki i metody Komunikacji i Strategicznego Rozwiązywania Problemów® oraz Coachingu Strategicznego® według modelu Giorgia Nardone (http://www.coachingstrategico.it). Propaguje i wspiera „strategiczny stan umysłu” we wszystkich obszarach życia.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *