PROJEKT – „POLONIA WŁOSKA DLA JANA PAWŁA II”

Ten trudny i naprawdę dziwny rok – 2020, jest poświęcony św. Janowi Pawłowi II, w 100 rocznicę Jego urodzin (Wadowice 18 maj 1920), naszemu rodakowi, naszemu kochanamu papieżowi, naszemu Ojcu.

Zapraszam do projektu „POLONIA WŁOSKA DLA JANA PAWŁA II”, w postaci wspólnego nagrania piosenki ku Jego czci, ku Jego pamięci. W piosence którą napisałem, będziemy śpiewać „ … polski Syn, Ojciec nasz …”, bo istotnie jest to wielką chlubą polskiego narodu, że dał światu tak wielkiego człowieka, tak wielkiego papieża, tak wielkiego świętego. „Polski Syn, Ojciec nasz” … bo stał się Ojcem nas wszystkich, bez względu na pochodzenie, narodowość, wyznanie, przynależność. „Tam gdzie szedł, swym uśmiechem zmieniał świat”, i tak istonie było. Zachęcam zatem wszystkich wspaniałych śpiewających polaków, mieszkających w Rzymie czy gdziekolwiek we Włoszech, do wzięcia udziału w nagraniach tej piosenki i realizacji teledysku.

Mam nadziaję na wielki, ogromny chór „polskich serc”. Nagrania ruszą, jak tylko zwrócą nam „wolność” a teledysk (również mam nadzieję) będzie zrealizowany w kościele Polskim św. Stanisława w Rzymie.

Patronat nad projektem objął portal informacyjny Polacy we Włoszech.

Zainteresowanych, obdarowanych telentem muzycznym polaków proszę o kontakt: mój nr. 3246039985, lub po prostu poprzez Messeger.

Spokojnych Świąt dla Was wszystkich! ALLELUJA ALLELUJA! POLSKA ZAWSZE W SERCU!!!!

Alek Nowak
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *