Książka Aleksandry Seghi pt.“O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii”

Dzisiaj, 4 czerwca, na rynku wydawniczym ukazała się dziewiąta książka Aleksandry Seghi pt. “O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii”.

“O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii” to książka, w której każdy rozdział to opowieść bądź rozmowa o Włoszech z aktorem, piosenkarzem, znanym szefem kuchni bądź inną słynną polską osobowością. Wątki zawodowe przeplatają się z prywatnymi, a w każdą rozmowę wpleciony jest włoski przepis kulinarny.

Aleksandra Seghi – filolog włoski, współredaktor portalu informacyjnego Polacy we Włoszech www.polacywewloszech.com , autorka bloga Moja Toskania www.aleksandraseghi.com oraz licznych artykułów o włoskiej tematyce. Od ponad 20 lat mieszka w Toskanii i organizuje warsztaty kulinarne. W Polsce opublikowała dziewięć książek: Smaki Toskanii, Słodkie pieczone kasztany – toskańskie opowiesci ze smakiem, Zielona Toskania, Domowa kuchnia włoska, Pascal 360 stopni, Fanklub bułeczek z rozmarynem czyli ciąg dalszy toskańskich opowieści ze smakiem, Miasta widma w Toskanii – historia, tradycje, ludzie; Winogrona na żyrandolu czyli ciąg dalszy toskańskich opowieści ze smakiem; O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii.

Portal Polacy we Włoszech objął patronat nad wyżej wymienioną książką.

Link do książki tutaj.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 65 = 75