Książka Aleksandry Seghi pt.“O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii”

Dzisiaj, 4 czerwca, na rynku wydawniczym ukazała się dziewiąta książka Aleksandry Seghi pt. “O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii”.

“O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii” to książka, w której każdy rozdział to opowieść bądź rozmowa o Włoszech z aktorem, piosenkarzem, znanym szefem kuchni bądź inną słynną polską osobowością. Wątki zawodowe przeplatają się z prywatnymi, a w każdą rozmowę wpleciony jest włoski przepis kulinarny.

Aleksandra Seghi – filolog włoski, współredaktor portalu informacyjnego Polacy we Włoszech www.polacywewloszech.com , autorka bloga Moja Toskania www.aleksandraseghi.com oraz licznych artykułów o włoskiej tematyce. Od ponad 20 lat mieszka w Toskanii i organizuje warsztaty kulinarne. W Polsce opublikowała dziewięć książek: Smaki Toskanii, Słodkie pieczone kasztany – toskańskie opowiesci ze smakiem, Zielona Toskania, Domowa kuchnia włoska, Pascal 360 stopni, Fanklub bułeczek z rozmarynem czyli ciąg dalszy toskańskich opowieści ze smakiem, Miasta widma w Toskanii – historia, tradycje, ludzie; Winogrona na żyrandolu czyli ciąg dalszy toskańskich opowieści ze smakiem; O Włoszech przy kawie. Znani i lubiani o słonecznej Italii.

Portal Polacy we Włoszech objął patronat nad wyżej wymienioną książką.

Link do książki tutaj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *