67. Spotkanie Polonijne online: Małgorzata Ruszkowska i Natalia Ostrowska

20 czerwca o godzinie 17 odbędzie się 67. Spotkanie Polonijne online. Goścmi będą Małgorzata Ruszkowska i Natalia Ostrowska.

Małgosia Ruszkowska
Jestem TEFL certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego oraz mentorem zmian (Executive Coaching) akredytowanym przez londyńską The Coaching Academy. Na co dzień uczę angielskiego, naukę łączę z rozwojem osobistym oraz inspiracją do zmian w życiu i myśleniu.
Od wielu lat prowadzę nomadyczny styl życia, mieszkałam w 10. ciu krajach, na czterech
kontynentach. Przed pandemią dużo podróżowałam, a wolnych chwilach pisałam i montowałam
krótkie video z odwiedzanych przeze mnie miejsc oraz pisać o życiu i moich wojażach.
Uważam, że świat zmienia się na lepsze dzięki edukacji i otwartości na nowe i staram się to
przekazać podczas moich zajęć. Okazjonalnie uczę polskiego oraz podstaw hiszpańskiego i włoskiego.

Natalia Ostrowska
Z zawodu jestem kucharzem i jest to moja pasja od dziecka ,w wieku 10 lat stwierdziłam że będę to robić j się kształcić w tym kierunku. Zdobywałam ogromne sukcesy konkursy, wyjazdy za granicę ,byłam w radiu ,telewizji byłam w młodej kadrze juniorów na mistrzostwa świata w gotowaniu i byłam tam cukiernikiem. Nigdy nie miałam może szczęścia w miłości, ale wielkie szczęście na pewno miałam w moich przyjaciołach. Moja kariera na kuchni skończyła się 2 lata temu po moim wypadku na motorze i zrujnował się cały mój świat. Wszystkie plany j marzenia legły po prostu w gruzach. Ze względu na to jak moje życie się potoczyło zaczęłam się interesować inwestowaniem, tradingiem, kryptowalutami i całym tym światem który mnie tak naprawdę pochłonął. Teraz od 10 miesięcy szkole się ale i pomagam innym w tym temacie. Pomagam właśnie ludziom wychodzić na prostą właśnie z takich sytuacji jak ja kiedyś miałam. Chciałabym się tym podzielić bo w tym co robię jest naprawdę dużo wartości i ja prowadzę ludzi za rękę w tym całym procesie tak jak to moja mentorka zrobiła.

Link do wydarzenia tutaj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

48 − = 45