Jakie wzory z nadrukiem na koszulkach są modne?

Kiedy myślisz o logo wielkich marek, prawdopodobnie od razu wyobrażasz sobie również kolory, których używają. Oczywiste jest to, że przycisk odtwarzania na YouTube jest czerwono-biały, a logo McDonald’s jest jasnożółte – to po prostu ma sens i nie wyobrażasz sobie tego inaczej. Dzieje się tak dlatego, że psychologia koloru odgrywa monumentalną rolę w tożsamości marki i jak jest ona odbierana.

Kolory wpływają na naszą percepcję i sprawiają, że czujemy się w określony sposób, nawet jeśli nie zawsze jesteśmy tego świadomi.

Jakie są najlepsze kombinacje kolorów?

Pierwsza złota zasada to nie przesadzaj – mniej znaczy więcej. W przypadku zestawień kolorystycznych dla koszulki lepiej ograniczyć swoje twórcze poszukiwania niż szaleć z kolorami. W tym sensie polecamy kombinacje dwu- lub trzykolorowe – lub oczywiście jednokolorowe modne koszulki z napisami.

Dwie kombinacje kolorów — modne koszulki z nadrukiem

Dwukolorowe koszulki to standard branżowy. Często używa się kontrastowych tonów, które tworzą krzykliwy efekt. Sprawdź niektóre z naszych ulubionych dwukolorowych kombinacji na koszulki z nadrukiem:

  • Żółty i niebieski — zabawne i rozrywkowe połączenie
  • Granatowy i turkusowy — kojący lub uderzający zestaw
  • Czarny i pomarańczowy — żywy i mocny miks
  • Wino i brzoskwinia — eleganckie i delikatne dopasowanie
  • Ciemnofioletowy i niebieski — spokojny i niezawodny pakiet
  • Granatowy i pomarańczowy — zabawny, ale bardzo przemyślany duet

Twórz najlepsze projekty koszulek z nadrukiem

Oprócz koszulki z napisem możesz też stworzyć swoją własną koszulkę ze zdjęciem. Aby stworzyć oryginalne ubrania, które Cię zadowolą, powinieneś zbadać główne trendy w tym segmencie. Bądź więc na bieżąco z najczęściej poruszanymi tematami i modelami koszulek, które zyskują na popularności, najczęściej używanymi kolorami i elementami, które odnoszą większe sukcesy w świecie mody.

Gdzie znaleźć inspirację na modne koszulki?

Na stronach takich jak Pinterest czy YouTube znajdziesz wiele inspiracji do tworzenia kreatywnych, zabawnych i oryginalnych projektów. Twój wydruk może być inspirowany geometrycznymi kształtami, przedmiotami codziennego użytku, postaciami z filmów, a nawet motywacyjnymi frazami. Uwolnij swoją kreatywność! Możesz też stworzyć rysunek na kartce, a następnie zeskanować go na komputer i przerobić graficznie, by mógł trafić na Twoją koszulkę.

Twórz i projektuj koszulki swoich marzeń

Zacznij projektować swoje koszulki z myślą o przekazywaniu pozytywnych i zabawnych wiadomości. Spróbuj zrobić coś innego niż to, co już zostało wymyślone. Nie możesz dłużej znosić widoku kogoś noszącego tę samą koszulę co Ty? Spersonalizowane koszulki z nadrukiem będą dla Ciebie idealne! Stwórz swoją własną kolekcję ubrań!

Artykuł powstał we współpracy z firmą megakoszulki.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *