ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEGO PROJEKTU ŚWIĄTECZNEGO

Przekazujemy informację nadesłaną do naszej Redakcji:

Dyrekcja Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą wraz z Panem Ministrem Janem Dziedziczakiem, chcieliby zaprosić Państwa do udziału we wspólnym projekcie świątecznym.

Projekt polega na stworzeniu wspólnego filmu z przedstawicielami Polonii z różnych części świata.

Potrzebujemy od Państwa krótkich (około 8 sekund) filmików z życzeniami „Wesołych Świąt!” dla Rodaków na całym świecie z konkretnego miejsca Państwa zamieszkania.

W filmiku mogą wziąć udział jedna, dwie lub trzy osoby, drużyna albo rodzina, stojące przed obiektywem/telefonem w scenerii oddającej klimat Państwa zamieszkania (może to być charakterystyczne miejsce, kojarzone z danym krajem lub przedmiot), które przekazywałyby świąteczne życzenia (hasłowo, przykład: Polonia w Tanzanii życzy wesołych świąt całej Polonii).

Gdyby nie mieli Państwo możliwości nagrania krótkich życzeń, będziemy bardzo wdzięczni jeśli otrzymamy od Państwa zdjęcia z okresu Bożego Narodzenia z charakterystycznymi dla Państwa regionu świata ozdobami świątecznymi.

Drodzy Państwo, z uwagi na konieczność montażu materiału świątecznego z udziałem Państwa oraz Pana Ministra, w jedną całość, prosimy o przesłanie filmików lub zdjęć najpóźniej do czwartku (16 grudnia).

Czekamy na materiały od Państwa pod adresem e-mailowym: 

[email protected] lub [email protected]

Pliki filmowe proszę przesyłać za pomocą www.wetransfer.com

Uprzejmie informuję, iż udział oraz przesłanie nagranych materiałów jest jednoznaczne z wyrażaniem zgody na ich publikację.

KAROLINA MULARCZYK, Departament Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *