RUSZA I EDYCJA KONKURSU “WYBITNY POLAK WE WŁOSZECH”

Jest to inicjatywa Stowarzyszenia Polska w Sercu we współpracy z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego – Teraz Polska. Głównym celem konkursu jest wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków, pokazanie ich dokonań oraz wyróżnienie i promocja osób, które potrafiły odnieść sukces w kraju i poza jego granicami. To okazja do zaprezentowania osób, które poprzez swoją działalność i zaangażowanie przyczyniają się do propagowania pozytywnego wizerunku Polski i Polaków na świecie, a także do przybliżenia sylwetek tych rodaków, którzy bardzo często znani i szanowani na emigracji, pozostają zupełnie anonimowi dla Polaków mieszkających w kraju. Rokrocznie w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie podczas Gali „Teraz Polska” odbywa się uroczyste wręczenie nagród laureatom światowej edycji konkursu.

BĘDZIEMY NAGRADZAĆ WYBITNYCH POLAKÓW I OSOBY POLSKIEGO POCHODZENIA KTÓRE PROMUJĄ POZYTYWNY WIZERUNEK POLSKI WE WŁOSZECH, W NASTEPUJĄCYCH KATEGORIACH:

  1. BIZNES
  2. KULTURA
  3. NAUKA
  4. OSOBOWOŚĆ
  5. “MŁODY POLAK”

PROSIMY O NADSYŁANIE KANDYDATUR, KONTAKTUJĄC SIĘ Z SEKRETARIATEM GDZIE BĘDĄ PAŃSTWU PRZEKAZANE DALSZE INFORMACJE I STOSOWNE DOKUMENTY.

WSZYSTKIM KANDYDATOM ŻYCZYMY POWODZENIA I DALSZYCH SUKCESÓW.

Kontakt:

Sekretariat Konkursu: +393519852401

E-mail: [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *