Polki walczą z Włoszkami o brąz. Czekają nas niesamowite emocje!

Polki przegrały wczoraj z reprezentacją Turcji mecz o wielki finał i dzisiaj o 16:30 powalczą z Włoszkami o brązowy medal.

Najważniejsze to zapomnieć o porażce ze świetnie dysponowanymi gospodyniami turnieju, które zaprezentowały w spotkaniu kosmiczną zagrywkę i wygrały w pełni zasłużenie.

Pamiętajmy, że brązowy medal byłby olbrzymim sukcesem naszego młodego zespołu i całej polskiej żeńskiej siatkówki. Nasze dzisiejsze rywalki w półfinale uległy Serbii 1:3 (w takim samym stosunku Turcja pokonała Polskę). Polki z Włoszkami spotkały się już w tym turnieju w fazie grupowej i po niesamowitej walce pokonały aktualne wicemistrzynie Świata 3:2.

Trzymajmy wszyscy bardzo mocno kciuki, aby nasze wspaniałe dziewczyny zaprezentowały dziś świetną siatkówkę, pokazały waleczny charakter i ponownie wygrały z reprezentacją Włoch. Brązowy medal jest w naszym zasięgu, musimy mocno w to wierzyć!!!

Transmisja meczu w niedzielę 8 września o 16.30 w TVP i na Rai2 Do boju!!!

Korespondencja: Józefina Plesner

Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” ze środków otrzymanych od Kancelarii Senatu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 6 =