Przebywając za granicą chcesz opiekować się bliskimi w Polsce? Z opaską SiDLY jest to możliwe!

Przebywając z dala od domu zastanawiamy się czy nasi bliscy są bezpieczni? Czy dobrze się czują? Z opaską monitorującą SiDLY możesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo nawet wtedy, kiedy przebywasz tysiące kilometrów od domu!


Opaska SiDLY to urządzenie, które na bieżąco monitoruje stan zdrowia użytkownika i zapewnia mu bezpieczeństwo. Każdy kto zdecyduje się na opaskę ma możliwość śledzenia stanu swojego zdrowia, a w razie niebezpiecznej sytuacji może połączyć się z centrum ratunkowym (telemedycznym) używając przycisku SOS.

Poznaj funkcje, które ratują życie

Twoi rodzice są w podeszłym wieku, a w kraju nie ma nikogo, kto mógłby się nimi opiekować? Zadba o nich opaska SiDLY.

Wyposażona jest m.in. w przycisk SOS, monitoring tętna, funkcję detekcji upadku, przypomnienie o zażyciu leków oraz możliwość połączenia głosowego z ratownikiem w telecentrum bez konieczności korzystania z telefonu. W cenie opaski otrzymujesz dostęp do teleopieki aż na rok!


Teleopieka pozwala na połączenie w ratownikiem za pomocą przycisku SOS. Kiedy użytkownik skorzysta z przycisku lub opaska wykryje niebezpieczną sytuację zostanie wysłany alert do telecentrum, a ratownik wyśle służby ratunkowe lub skontaktuje się z opiekunem.


Bliskość na odległość – nawet setki tysięcy kilometrów

Kupując opaskę otrzymasz dostęp do aplikacji mobilnej i platformy internetowej, dzięki której możesz podglądać dane pomiarów wykonywanych przez opaskę. Jako opiekun możesz zapisać swój numer
jako alarmowy, a za każdym razem, kiedy będzie się działo coś niebezpiecznego dostaniesz powiadomienie na swój telefon.


Prosta obsługa dla każdego

Urządzenie nosi się na nadgarstku jak zegarek. Opaska w równych odstępach czasowych wykonuje pomiary funkcji życiowych, a dane zapisuje w aplikacji. Jako jedyna na rynku posiada ładowanie indukcyjne ułatwiając użytkowanie bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Opaska ładuje się, kiedy zostanie odłożona we wskazane miejsce.


To rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie korzystają z takich urządzeń lub ich sprawność fizyczna jest ograniczona.

Z SiDLY Twoja rodzina jest bezpieczna


Każdemu zależy na bezpieczeństwie najbliższych, jak najczęściej staramy się ich odwiedzać jednak nie jest to możliwe tak często jakbyśmy tego chcieli. Z opaską SiDLY użytkownik ma zagwarantowaną opiekę 24h/7.


Już teraz opaskę dla siebie lub swoich bliskich możesz kupić na stronie www.opaskasidly.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 45 = 55