Szkolenie online dla nauczycieli: Jak przeciwdziałać dyskryminacji w szkołach

We współpracy z doświadczonymi pedagogami oraz Centrum Rozwoju Jump, ze specjalnym udziałem Przemysława Staronia, stworzyliśmy spot pt. #nauczsięreagować. Wideo wraz z pakietem edukacyjnym pomoże Wam i Waszym uczniom podjąć wspólne działanie, aby szkoła stała się bezpiecznym miejscem, gdzie każdego traktuje się z szacunkiem i serdecznością.

Zapraszamy na szkolenie 13 listopada (piątek) w godz. 18:00-21:00, podczas którego premierowo zaprezentujemy spot oraz pokażemy Wam, jak korzystać z materiałów, przyczyniając się do tworzenia świadomych i otwartych społeczności szkolnych.

Szkolenie poprowadzą Bogusława Gontarz oraz Ludwika Radacka-Majek. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz ponadpodstawowych.

Rejestracja:
Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, szkolenie odbędzie się online. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa szkoły) na adres: [email protected]. Po przesłaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link do spotkania.

Dołącz także dowydarzenia na FB.

Wiecej informacji tutaj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.