Międzynarodowe Targi Produktów Ekologicznych i Naturalnych SANA 2023 w wersji B2B

Tegoroczne targi SANA w Bolonii odbyły się w dniach 7-10 września po raz pierwszy w wersji B2B.
Uczestniczyło w nich 650 wystawców, którzy pokazali między innymi 500 nowych produktów 12 500
odwiedzającym z Włoch i 30 innych państw.

.

.

Producenci, dystrybutorzy, organizacje, instytucje i profesjonaliści z sektora ekologicznego i naturalnego na 35-tej edycji targów spotkali się na 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Bolońskie targi odwiedziło 200 kupców z głównych rynków międzynarodowych, w tym importerzy produktów ekologicznych, przedstawiciele dużych firm z branży rolno-spożywczej oraz operatorzy w dziedzinie kosmetyków naturalnych i usług gastronomicznych z 30.Kupujący i wystawiające się firmy z trzech sektorów SANA – Żywności Ekologicznej i Naturalnej, Pielęgnacji i Urody oraz Zielonego Stylu Życia – wzięli udział w około 2 000 spotkań B2B.

Bogaty program konferencyjny wydarzenia spotkał się z pozytywnym odzewem: spotkania i prelekcje odbywały się w przybliżeniu co godzinę, osiągając łącznie 80 i około 4500 uczestników.

Powiększając tę liczbę, 1500 wykwalifikowanych operatorów wzięło udział w programie Sanatech, będącym punktem odniesienia dla rozwoju łańcucha dostaw produktów rolno-spożywczych, hodowli zwierząt i ekologicznego wellness.

.

.

Pozostając w obszarze żywności ekologicznej i naturalnej, warto odnotować ciekawe pokazy żywności ekologicznej, w tym śniadania. Przestrzeń Slow Wine, partnera BolognaFiere na targi Slow Wine (25-27 lutego 2024 r.), również była licznie odwiedzana.

Uznaniem zwiedzających cieszyły się stoiska kosmetyków, gdzie w centrum uwagi znalazły się produkty i style konsumpcji coraz bardziej zorientowane na weganizm.

.

Resibo i ich włoski dystrybutor

.
W tym samym miejscu, dobrze znanym włoskim przedstawicielom sektora, od lat wystawia się polska marka RESIBO ze swoim dystrybutorem Brazzale Distribution. Świetnie prezentujące się stoisko wyróżniało się na tle innych i było stale oblegane.

.

Resibo gotowe do targów Sana 2023

.

Korespondencja Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *