Chiara Ferragni i Fedez biorą ślub na Sycylii. Na wielkie światowe wydarzenie czekają miliony fanów

Słynna para Chiara Ferragni i Fedez („The Ferragnez”) biorą ślub w sobotę 1 września 2018. Ceremonia odbędzie się na Sycylii w Noto.

Suknia ślubna Dior uszyta specjalnie na tę okazję (custom made dress), strój pana młodego zaprojektował dom mody Versace. Natomiast podczas wczorajszego wieczoru (tzw. rehersal dinner) Chiara Ferragni zaprezentowała oszałamiająco błyszczącą suknię Prady.

Goście weselni przybyli samolotem zaoferowanym przez Alitalię, podczas lotu wszystko było przygotowane specjalnie na tę okazję, łącznie z pokryciem foteli, biletów, buteleczek z napojami, itd. Ponadto, firma Trudi wyprodukowała dwie gigantyczne maskotki w wersji Chiary i Fedez.

W przyjęciu uczestniczyli  światowe sławy i osobistości, min. Bebe Vio, dj Benny Benassi, czy piosenkarka Giusy Ferreri, którzy rozśpiewali i roztańczyli gości.

Ferragni odmówiła oddania wyłącznych praw jakiejkolwiek sieci medialnej i zapowiedziała, że wydarzenie będzie szczególnie „social”, aby wszyscy jej followers mogli ją śledzić na bieżąco. Przypomnijmy, że Chiara Ferragni, najsłynniejsza fashion blogger świata,  ma obecnie 14 milionów followers, a Fedez 6,3 miliony.

Chiara Ferragni od kilku miesięcy jest mamą małego Leone, i prowadzi firmę The Blonde Salad. Jest nie tylko fashion bloggerką, ale inspiracją milionów kobiet i dziewcząt, którym codziennie pokazuje jak być kobietą sukcesu i kariery z niczego nie rezygnując: narzeczonego (już prawie męża), dziecka, rodziny, która ją wspiera i dużej grupy przyjaciół.

Oświadczyny odbyły się w dniu urodzin Chiary, podczas koncertu, w Arenie Werony, Fedez poprosił ją na scenę, zaśpiewał jej skomponowaną specjalnie dla niej piosenkę i poprosił o rękę…

Na młodą parę w Noto czeka już tłum fanów.

.

.

Korespondencja: Magda Capobianco
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *