Muzeum Emigracji w Gdyni i Rodzinne warsztaty domowe pt. „Z wizytą w krainie wielkich maszyn”

Wszystkich rodziców, którzy szukają sposobów na twórcze spędzenie czasu z dziećmi, zapraszamy do zakładki „Rodzinne warsztaty domowe” na stronie internetowej Muzeum Emigracji w Gdyni.


W jednej z sal Muzeum Emigracji w Gdyni stoi dziwna maszyna. Jest tak wielka, że wypełnia niemal całe pomieszczenie. Wygląda na bardzo cieżką, cięższą nawet od fortepianu, chociaż też jest czarna i błyszcząca. Ma zębate kółka, które rzucają koliste cienie na kamienną podłogę. Kiedy stoi się już całkiem blisko, słychać rytmiczny dźwięk, który przypomina tykanie zegara albo toczenie się wagonika. A od jakiegoś czasu możecie zobaczyć ją ponownie na żywo! Zapraszamy do udziału w ostatnich Rodzinnych warsztatach domowych „Z wizytą w krainie wielkich maszyn”, podczas których przeniesiecie się do świata fabryki!

Scenariusz zajęć „Z wizytą w krainie wielkich maszyn” oraz karty pracy do wszystkich Rodzinnych warsztatów domowych dostępne do pobrania pod linkiem: http://www.polska1.pl/pl/edukacja/rodzinne-warsztaty-domowe.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *